Motoklubi: Jābrauc droši, lai sezonai noslēdzoties nebūtu jāskaita, cik palikušo

0 komentāri

Moto sezonas atklāšana pulcējusi simtiem motobraucēju. Par godu sezonas atklāšanai motoklubu asociācija aicina šosezon braukt prātīgi un, jo sevišķi, jaunos braucējus netrakot bet apzināsities savas spējas.

”Jābrauc droši, lai sezonai noslēdzoties nebūtu jāskaita, cik palikušo,” tā vēstīja motoklubu asociācija.

Kā zināms, šodien Rīgā ar motociklu parādi tika atklāta 2015.gada moto sezona. Sākot no plkst.10 motocikli parādei pulcējās pie tirdzniecības centra Mols. Plkst.11.30 notika motosezonas preses konference, kurā tika sniegta informācija par vasaras pasākumiem, Latvijas Gada motocikls 2015.

Plkst.13 sāksies parāde pa Rīgas ielām. Brauciens plānots maršrutā: TC Mols Krasta ielā, Salu tilts, Mūkusalas iela, Trijādības iela, Raņķa dambis, Vanšu tilts, Valdemāra iela, Pils laukums, Torņa iela, Pils laukums, Muitas iela, 11.novembra krastmala.

11.novembra krastmalā sākot no plkst.13.40 notiks dažādu motosporta veidu prezentācijas. Plkst.15.30 moto sezonas atklāšanas uzrunu teiks Rīgas mērs Nils Ušakovs (S).

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas