Morāle pēc divgadīgā puisēna pazušanas: nekas nav svarīgāks par vecāku uzmanību bērniem

0 komentāri

Laimīgas beigas šonedēļ pazudušā puisēna stāstam būtībā nodrošināja sveši cilvēki, kuri jau otro reizi šogad atsaucās palīgā saucieniem sociālajos tīklos – lai arī lielākā daļa no pustūkstoša līdz ar tumsas iestāšanos mežu ķemmēšanai meta mieru, neatlaidīgākie atrada mazo ķiparu, kurš bija jau paguvis nosnausties, bet uziets rāva vaļā lielo brēcienu. Morāle – sociālajiem tīkliem ir milzīgs spēks, bet tas nekad nebūs tik liels kā vecāku uzmanība saviem mazajiem.

Jau ziņojām, ka drāma sākās brīdī, kad mūsu piejūras mežos ogas palasīt piestājusī atpūtnieku ģimene no Amerikas pēkšņi attapās, ka viņu divgadnieks atstājis auto un devies pats savās maza bērna gaitās. Spriedze kļuva vēl lielāka, kad pazudušā mazuļa meklēšana, kurā jau bija iesaistīta policija, glābēji un zemessardzes vīri, nedeva nekādus rezultātus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas