Misijās esošo Latvijas karavīru ģimenes pulcējas Ziemassvētku koncertā

2 komentāri

Karavīru ģimenēm Ziemassvētkus bieži vien nākas sagaidīt nepilnā sastāvā, jo kāds no tuviniekiem pilda dienesta pienākumus starptautiskajā misijā. Lai iepriecinātu karavīru ģimenes Ziemasssvētku laikā, šodien, 20. decembrī, Latvijas Kara muzejā tika rīkots īpašs koncerts.  

Karavīri ir spēcīgi pateicoties savām ģimenēm. Aiz valsts robežām – Afganistānā, Mali un pretpirātisma operācijā Atalanta – šobrīd dienesta pienākumus pilda 39 Latvijas karavīri. Viņu tuvinieki šodien pulcējās Ziemassvētku sarīkojumā Latvijas Kara muzejā.

Sanākušos priecēja svētku koncerts, taču visvairāk tika gaidīts Ziemassvētku vecītis. Dejās ar karavīru jaunākajām atvasēm nācās griezties arī aizsardzības ministram. Mājās palikušie atzīst, ka šādi kopā būšanas mirkļi ir svarīgi.

Karavīru ģimenēm pēc dalības starptautiskajā misijā bieži vien nākas attiecības veidot no jauna. Tādēļ Ziemassvētkos gūstamais miers ir ļoti svarīgs, saka virskapelāns Elmārs Pļaviņš.

NBS virskapelāns Elmārs Pļaviņš:
Viņiem pašiem jāpiedzīvo tas miers un jādod tas miers tiem tuviniekiem, tuviniekiem arī pussolīti jāmācās saprast, ka viņi no citas situācijas ir atbraukuši.

Kapelāns uzsver, ka nemiera pilnajā pasaulē būtiskākais novērtēt to, kas mums dots patlaban. Kā ikvienam arī karavīram Ziemassvētkos būtiska ģimene un saticība.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Harijs
  0

  Harijs

  Tagad paliidziiba noziedziigajaam lielvalstiim suverenu valstu okupacijaa saucas "misijas"....

  22.12.2014 17:46

 • Harijs
  0

  Harijs

  Tiem kretiiniem un globalistu bezsmadzenju vergiem es 5 santimus nesuutiitu !

  22.12.2014 17:45

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas