Ministrija ”ātrajiem” Rīgā tērēs 60 miljonus eiro

0 komentāri

Ātrās palīdzības automašīnām un to šoferīšiem Rīgā Veselības ministrija (VM) tuvākajā laikā plāno izsludināt konkursu par neatliekamās medicīniskās palīdzības transportlīdzekļu un autovadītāju pakalpojuma nodrošināšanu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Rīgas reģionālajam centram.

Kā informē ministrijā, līgumu plānots slēgt uz septiņiem gadiem un paredzēts, ka tā summa nepārsniegs 59,9 miljonus eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopš 2010.gada 29.aprīļa Rīgas reģionālā centra operatīvos medicīniskos transportlīdzekļus un to autovadītājus nodrošina ārpakalpojuma sniedzējs – AS “Rīgas Sanitārā transporta autobāze”. Tomēr esošais līgums beigsies 2015.gada aprīlī, un, lai nodrošinātu NMPD darba nepārtrauktību, savlaicīgi jāveic jauns iepirkums, norāda VM pārstāvji.

Paša dienesta rīcībā šajā laikā nebūšot pietiekamu resursu, lai pēc līguma beigām pilnībā nodrošinātu Rīgas reģionālo centru ar atbilstošiem transportlīdzekļiem un autovadītājiem.

Šobrīd VM slēdz līgumu par minēto pakalpojumu sniegšanu uz pieciem gadiem, bet šo termiņu plānots pagarināt līdz septiņiem gadiem. Ministrijas pārstāvji norāda, ka tas būtu saimnieciski izdevīgāk, jo palielinātu interesi par ārpakalpojuma sniegšanu, tādējādi NMPD varētu saņemt izdevīgāko pakalpojuma cenu. Tāpat septiņi gadi ir NMPD noteiktais operatīvo medicīnisko transportlīdzekļu darbības termiņš, pēc kura tie būtu jānomaina ar jauniem.

VM vēl jāsaņem valdības atļauja līguma termiņa pagarināšanai, tāpēc ministrija jau iesniegusi valdībā attiecīgus dokumentus, kas šodien izsludināti valsts sekretāru sanāksmē. Pēc to apstiprināšanas, plānots izsludināt iepirkumu konkursu.

Kā ziņots, piesaistot Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējumu deviņu miljonu latu apmērā, NMPD ir iegādājies vairāk nekā 100 jaunus operatīvos medicīniskos transportlīdzekļus, kas paredzēti brigāžu darbam visos Latvijas reģionos, izņemot Rīgas reģionu, kur automašīnas ir salīdzinoši jaunākas.tērēs 60 miljonus eiro

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas