Milzīgā cilvēku atsaucība pēc Zolitūdes traģēdijas ļāvusi cietušajiem apmaksāt ārstniecību un rehabilitāciju

0 komentāri

Ziedojumu konts, kas tika atvērts uzreiz pēc Zolitūdes traģēdijas, šobrīd ir slēgts un saziedotā nauda gandrīz iztērēta, vēsta LNT Ziņas.

Milzīgā cilvēku atsaucība, ziedojot Zolitūdes traģēdijā cietušajiem, ļāvusi apmaksāt viņiem ārstniecības un rehabilitācijas kursus. Daļa naudas tika sūtīta arī no ārvalstīm, un tas ļāvis sniegt palīdzību 212 cilvēkiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta atzīst, ka Latvijas iedzīvotāji ir līdzjūtīgi, un situācijās, kad apkārtējiem cilvēkiem nepieciešama palīdzība, sabiedrība mobilizējas. To apliecina fakts, ka divu nedēļu laikā pēc Zolitūdes traģēdijas Ziedot.lv tika saziedots pusotrs miljons eiro.

Rūta Dimanta, Ziedot.lv vadītāja:

Visiem bojāgājušo tuviniekiem tika izmaksātas vienādas pabalstu naudas, visi cietušie ir apzināti. Tie, kuri ir izrādījuši vēlēšanos un vajadzību pēc palīdzības, visi to ir saņēmuši.  Tomēr ne visi cilvēki ir gatavi saņemt sabiedrības palīdzību.

Ziedojumu kontu pēc traģēdijas bija atvērusi arī Rīgas dome, un tajā tika saziedoti apmēram 170 tūkstoši eiro.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas