Mīlīgs video: Grigalis atklāj, kas kopīgs LNT rīta cilvēkiem un pūcēm

0 komentāri

LNT 900 Sekunžu ētera personības – Kristīne Garklāva un Mārtiņš Daugulis – ir vairāk cīruļi, kas mostas un rosās jau agri no rīta, tomēr, izrādās, viņiem ir šis tas kopīgs ar pūcēm. Tā atklājis laika ziņu vadītājs Māris Grigalis.

Viesojoties Rīgas Zooloģiskajā dārzā, LNT Laika ziņu vīrs īpašu vērību pievērš pūču pārim, kas, neskatoties uz to, ka ārā ir gaišs, vēl turpina “šiverēties”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Grigalis norāda, – līdzība ir tā, ka pūcītes tāpat kā vadītāji turas kopā. Tomēr atšķirībā no LNT rīta ētera cilvēkiem, kuri savu dienu sāk vēl pirms saullēkta, pūces no rīta jau pošas uz miegu.

Skaties foto:

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas