Mikroautobusi braucot garām pieturām, sanikno pasažierus

0 komentāri

Rīgā maršruta taksometri nereti nestājas pieturās, kur to pienākšanu gaida pasažieri, raidījumam ”Bez Tabu” sūdzas galvaspilsētas iedzīvotāji.

Plašāk par šo tematu uzziniet “Bez Tabu” sižetā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kādai rīdziniecei dusmas radījis 267. mikroautobuss, kas kursē virzienā uz Sarkandaugavu. Mikroautobuss dažkārt pieturā pie tirdzniecības centra “Origo” neapstājas arī tad, ja pasažieris to paspējis pamanīt jau iepriekš, kā arī izstiepis roku. Tas notiek gadījumos, ja pieturā stāv vairāki citi maršruta taksometri vai arī tad, ja transportlīdzeklim priekšā izbrauc, piemēram, autobuss, novērojusi regulāra maršruta mikroautobusu pakalpojumu izmantotāja Vineta.

Viņa stāsta, ka tāpat bieži vien maršruta taksometri nebraucot saskaņā ar sarakstu. Kā noskaidroja “Bez Tabu”, noteikumi paredz – maršruta mikroautobusiem obligāti ir jāuzņem pasažierus tikai galapunktu pieturās, taču pārējās pieturās tie drīkst braukt cilvēkiem arī garām. ”Ja mikroautobuss ir pilns, tad šoferi drīkst braukt garām, jo tas tomēr ir paaugstināta servisa pakalpojums. Saistībā ar autobusiem un trolejbusiem šāda situācija netiek pieļauta,” stāstīja ”Rīgas satiksmes” pārstāvis Viktors Zaķis.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas