“Mikriņu” patvaļa: sievietei ar mazuli atsaka iekāpšanu bērnu ratiņu dēļ

5 komentāri

Par maršruta mikroautobusu vadītājiem dzirdētas ne tās labākās atsauksmes, un kāda sieviete nesen par to pārliecinājusies dzīvē – viņai atteikta iekāpšana transportā ar bērnu ratiņiem.

Minētais starpgadījums noticis maršrutā no Ķekavas uz Rīgu, un šajā apkaimē mikroautobuss ir teju vienīgais sabiedriskais transports.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bez Tabu komanda devās izmēģinājuma braucienos kopā ar šo pašu māmiņu, lai pārliecinātos, kāda tad ir mikroautobusu vadītāju attieksme pret pasažieriem, kuriem jāpārvadā arī savi mazuļi.

Skaties foto:

Skaties video:

5 komentāri

TOP komentāri

 • ilze
  +1

  ilze

  Kad man bija mazs bērns un vienīgā iespēja kā tikt uz pilsētu bija mikriņš, vai autobuss, es nopirku ķengursomu....agrāk pat lielajos autobusos ar ratiem iekšā tikt nevarēja...Vai arī jāņem salokāmie ratiņi. Bet ar lielo kulbu..tak skaidrs, ka tur iekšā nav vietas. Tas tak ir jāsaprot. Lidmašīnā tak ar neviens ar ratiem iekšā nelaiž. Cita lieta, kas tas ir jārisina augstākā līmenī un valstij šajā maršrutā ir jānodrošina lielais autobuss..

  13.08.2015 12:13

 • Mamina
  +1

  Mamina

  Ja būtu jābraukā katru dienu ar mikrinu, tad arī speciāli pirktu atribūtiku, bet ne jau vienai reizei mēnesi!!!! Un ratiņi netraucē pasažieriem, ja novieto bagāžniekā! Domā, ko runā Zane!

  13.08.2015 10:41

 • Zane
  +1

  Zane

  Nu HALLOOO!! Jūs zinat cik mikriņā vispār ir vietas!? Un pārējiem pasažieriem ir jākļūst par cietējiem tikai dēļ māmiņas, kura nerēķinās ar to, ka viņai būs jābraukā ar mikroautobusu un attiecīgi neiegādajas vajadzīgos atribūtus (salokāmos ratus, slingu, utt.). Nu nav tie mikriņi paredzēti bērnu ratiem!

  13.08.2015 09:39

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas