Mežaparka Lielā estrāde jaunu vaibstu gaidās! Kāda tā izskatīsies?

0 komentāri

Aizvadītās darba nedēļas beigās, 11. martā, tika parakstīts līgums par Mežaparka Lielās estrādes rekonstrukcijas būvprojekta izstrādi.  

Būvniecību veiks divās kārtās – pirmajā posmā līdz 2018. gadam pārbūvēs un paplašinās skatītāju zonu. Pievienojot astoņus tūkstošus sēdvietu, to skaits sasniegs 30 tūkstošus, bet stāvus tur vietas pietiks pat 70 tūkstošiem. Tāpat estrādē izbūvēs arī apakšzemes apjomu – tur izvietos tirdzniecības vietas, ēdināšanas zonu un labierīcības.

Savukārt otrajā posmā līdz 2021. gadam plānots rekonstruēt estrādes pārsegumu un izveidot jaunu kupolu. Līdz ar to tribīnēs varēs atrasties 11 tūkstoši dziedātāju, bet uz skatuves – vēl aptuveni trīs tūkstoši.

Rekonstrukcijas projekta autori ir Jura Pogas un Austra Mailīša arhitektu biroji. Pirmie būvniecības darbi varētu sākties nākamā gada maijā.

Jau vēstīts, ka Rīgas dome projekta īstenošanai no Valsts kases aizņemsies līdz 45 miljoniem eiro bez procentiem.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas