Mežacūku izvešana no Rīgas mežiem varētu izmaksāt 4000 eiro

0 komentāri

Mežacūku izvešana no Rīgas mežiem pašvaldībai varētu izmaksāt līdz 4000 eiro. Šī summa būtu saprātīga, un pašvaldība centīsies tajā iekļauties, sacīja Rīgas pilsētas izpilddirektors, Rīgas domes Medību koordinācijas komisijas vadītājs Juris Radzevičs.

Piektdien no Valsts meža dienesta saņemta atļauja izvest cūkas no Rīgas, un šodien vai rīt tiks slēgts līgums ar Pierīgas mednieku klubu par mežacūku izvešanu, lai viņi darbu varētu sākt šonedēļ.

Tikmēr Rīgas iedzīvotāji turpina ziņot par arvien jauniem mežacūku bariem – šorīt ap septiņiem mežacūku bariņš manīts Mežciemā, un izsauktā policija tos centās nogādāt piemērotākā vidē. Mežacūkas Rīgā izķers Juglas ezera un Ķīšezera apkaimē. Tās izvedīs Daugavas labajā pusē uz Tīnūžu pagasta mežiem.

Skaties foto – rukši Mežciemā!

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas