Mēness fāžu ietekme uz cilvēka organismu

0 komentāri

Mēness fāžu maiņa ir viena no svarīgākajām parādībām, kas ietekmē cilvēka pašsajūtu. Mēness veic vienu apli ap Zemi 27,32 dienās. Katra diena šajā periodā ir īpaša un rada nozīmīgu ietekmi uz cilvēka pašsajūtu. Saule simbolizē cilvēka fizisko, taču Mēness emocionālo daļu.

Ir četras Mēness fāzes – Jauns Mēness, Augošs Mēness, Pilnmēness un Dilstošs Mēness.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jauns Mēness

Šajā laikā notiek organisma pašattīrīšanās, tiek izvadītas kaitīgas vielas, kuras visbiežāk organismā saglabājas pēc dilstošās mēness fāzes.  Novērots, ka Jauns Mēness atstāj negatīvu iespaidu uz vīriešu organismu, šajā laikā viņi kļūst nervozi, agresīvi, palielinās infarkta risks.

Augošs Mēness

Augošs Mēness ir labākais laiks, kad doties pie friziera, jo šajā laikā apgriezti mati ātrāk augs. Speciālisti iesaka šajā laikā uzņemt vitamīnus, veselīgu pārtiku, jo šajā laika periodā, tie atstās vislabāko ietekmi uz organismu.

Pilns Mēness

Pilnmēness ir visbīstamākā Mēness fāze. Šī Mēness fāze vissliktāko ietekmi atstāj uz cilvēka psihi, sevišķi, sievietēm, kuras kļūst viegli aizkaitināmas, nestabilas, pārlieku emocionālas un pat agresīvas.

Pilnmēness laikā liela daļa cilvēku izjūt miega traucējumus.

Šajā laikā vēlams būt īpaši uzmanīgiem gan pie automašīnas stūres, gan arī lietojot alkoholu, jo tieši šajā Mēness fāzē notiek vislielākais skaits negadījumu.

Dilstošs Mēness

Speciālisti norāda, ka dilstošs mēness ir labākais laiks, kad ieturēt diētu, jo šajā posmā organismam ir vieglāk atbrīvoties no visa liekā.

Tiem, kuri cīnās ar pārlieku ātru matu, nagu augšanu, šis ir piemērotākais laiks apmeklēt frizieri, manikīru vai pedikīru.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas