Meklē mājas mīļkaķītim Frīdim, kurš pusbadā apmeties kādas sievietes siltumnīcā

1 komentārs

”Skaists un drošs. Ievēroju viņu jau pagājušajā rudenī, klejojot mūsu rajonā. Kad iegriezās mūsmājās, pabaroju… Šodien atnāca pavisam sanīcis un apmetās manā siltumnīcā. Iedevu ēst. Šķiet, puisim nav spēka pat paēst,” tā sākas kādas sievietes vēstule, ar kuras palīdzību viņa cer atrast mājas šim runčukam.

Dzīvnieku aizsardzības biedrības Trīnīte pārstāvji ziņo, ka runčuks ir novārdzis, atūdeņojies, austiņās – ausu ērce, kas izraisa stipru niezi; tādēļ kaķis sev austiņas sakasījis līdz jēlumam. Kaķītim ir arī rinotraheīta vīruss, kas skāris elpceļus, šobrīd runčukam ir grūti elpot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kaķis tagad ticis pie vārda Frīdis. ”Frīdim ir nepieciešams antibiotiku kurss, vitamīnu kurss, kastrācija un, protams, laba, sabalansēta, spēcinoša pārtika. Frīdim vismaz nedēļu ir jāatrodas veterinārārstu uzraudzībā, karantīnā, lai neaplipinātu pārējos biedrības aprūpē esošos ”minkānus”! Frīdis ļoti cer uz jūsu – sargeņģeļu atbalstu!” raksta dzīvnieku draugi.

Ar dzīvnieku aizsardzības biedrību iespējams sazināties pa tālr.: 28832394.

1 komentārs

TOP komentāri

 • Info
  0

  Info

  Frīdim iespējams palīdzēt:

  ZIEDOJUMU KONTS:
  Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Trīnīte"
  AS SEB BANKA
  LV40UNLA0050018620445
  Reģ. Nr.40008190018
  SWIFT kods: UNLALV2X
  Mērķis - Frīdim

  26.06.2015 17:06

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas