Meklē mājas meitenītei no Ukrainas, kas dzīvojusi ar žurkām un pusbadā

29 komentāri

“Pašlaik ļoti tiek meklēta ģimene, kas varētu uzņemt 13 gadus vecu meiteni no Kirovskas pilsētas, kurā joprojām notiek aktīva karadarbība un apšaudes,” ziņo Alianse Latvija bez bāreņiem.

“Meitenes mājas ir sagrautas, viņai ir tikai mamma, nekādu citu radinieku. Mammai vairs nav darba, un tagad abas iztiek no labdarības organizāciju atbalsta. Trīs mēnešus viņas ir dzīvojušas mitrā, žurku apsēstā pagrabā, cietušas badu,” stāsta biedrības pārstāvji.

Labdarības organizācija vēršas pie cilvēkiem, norādot, ka “meitenei jāatgriež ticība tam, ka visiem cilvēkiem nav vienalga, bet viņas mammai – jāiegūst laiks, lai spētu atrast un sakārtot vidi, kur meitenei atgriezties”.

Ja jums ir iespēja augustā uzņemt šo meiteni savā ģimenē, lūdzu, pēc iespējas ātrāk paziņojiet par to: e-pasts: info@labb.lv, mob.tālr.: 26473487, Irina.

 

29 komentāri

TOP komentāri

 • ...
  +32

  ...

  Kapēc meitene jāšķir no mammas?Tā jau nu gan -ar svešajiem viņa neko nesapratīs ,ka ir labi cilvēki,jo tas piedevām ir pusaudžu vecums,kad patiešām vislabāk atjēgties no kara un žurku šausmā tikai dzīvojot ar mammu...Kāpēc abām nevar piedāvāt pagaidu dzīvoklīti?skolu?mammai darbu ?Kapēc jāšķir no ģimenes..?

  07.07.2015 21:04

 • Anita Mašina
  +27

  Anita Mašina

  Žēl, ka nav iespējams palīdzēt viņām abām! Domāju, ka meitenei būs grūti šķirties no mātes, kas viņai ir vienīgais tuvais cilvēks. Vai patiešām nav citu risinājumu? Kāpēc ir jāšķir bērni no vecākiem, vai tādējādi viņiem netiks nodarīts pāri vēl vairāk?

  07.07.2015 21:01

 • Inga Laimere
  +24

  Inga Laimere

  Es iedomājos tieši to pašu....žēl protams meitenes bet, pie mums tepat Latvijā ir ģimenes kas dzīvo tik pat slikti.

  07.07.2015 19:35

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas