Mēģinām saskatīt labo un modinām sevī pozitīvismu, aicina Stankevičs

0 komentāri

Lai piedzīvotu īpašo svētku sajūtu, 24. decembra vakarā ievērojams skaits cilvēku dodas uz baznīcām, kur notiek dievkalpojumi.

Latvijas kristīgo baznīcu līderi aicina svētku dienā atrast laiku priekš sevis, lai gremdētos nesteidzīgās pārdomās, kā arī pievērst uzmanību labajam pasaulē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Mūsu ikdienā ir diezgan daudz negatīvisma un arī tāda nosodījuma vienam pret otru. Un tas, ko es novēlu, ir censties saskatīt to labo otrajā cilvēkā, kas ir man blakus, ar ko varbūt es esmu ģimenē kopā vai darbā vai kādā citā vidē. (..) Un tādā veidā mēs arī to pozitīvo, kas ir mūsos, tā kā modināsim. Un pārveidosim to atmosfēru, kurā mēs dzīvojam,” teic Romas Katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs.

“Ziemassvētku vakarā es gribēju novēlēt cilvēkiem mazliet laika priekš sevis, lai varētu norimt. Jo Ziemassvētki ir laiks, lai mēs būtu kopā, dziedātu Ziemassvētku dziesmas, lai būtu dievkalpojumā, lai pēc tam būtu mājās kopā ar ģimeni. Bet Ziemassvētkos ir ļoti nozīmīgi, lai ir arī mazliet laiks pašiem priekš sevis,” norāda Rīgas Doma dekāns Elijs Godiņš.

Kristiešu draudzēs dievkalpojumi notiks arī 25. decembrī.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas