Mediķi 55 gadus vecai sievietei palīdz “atgriezties” no klīniskās nāves

0 komentāri

Mediķi vakar veiksmīgi reanimējuši 55 gadus vecu sievieti, kurai mājās palicis slikti un iestājusies klīniskā nāve, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Kurzemē, ejot mājup, pakritis kāds 70 gadus vecs vīrietis, kā rezultātā viņš salauzis kāju. Tā kā vīrietis nav varējis piecelties, līdz palīgu ierašanās brīdim viņš pamatīgi nosalis. Vīrietis nogādāts slimnīcā ar kājas lūzumu un ķermeņa atdzišanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rīgā 82 gadus veca sieviete uzgāzusi sev virsū karsta ūdens trauku un guvusi kājas termisku apdegumu.

Savukārt Vidzemē 28 gadus vecu vīrieti sakodis viņa paša suns.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1156 izsaukumiem, no tiem 180 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas