Mazkustīgs dzīvesveids ir vēl bīstamāks veselībai nekā smēķēšana

0 komentāri

Lai mudinātu lifta vietā izvēlēties kāpnes, bet automobiļa vietā – velosipēdu vai pastaigu, šodien pirmo reizi tiek rīkota Eiropas kāpņu diena.

Pētījumi rāda, ka 59% Eiropas iedzīvotāju vingro un sporto reti vai nedara to nemaz. Latvijā skaitļi ir vēl bēdīgāki – aktivitāšu trūkumā atzinušies 69% aptaujāto.

Savukārt teju puse Latvijas iedzīvotāju sēžot pavada divarpus līdz piecarpus stundas savas dienas. Vēl ceturtdaļa ik dienas sēž ievērojami vairāk – līdz astoņarpus stundām. Fizisko aktivitāšu trūkums ik gadu Eiropā nogalina aptuveni 600 000 iedzīvotāju.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas