Mazā kaķu meitene Pīka meklē saimniekus. Vai zini kādu, kas parūpēsies?

1 komentārs

Mazā kaķu meitene Pīka ļoti vēlas atrast mīlošus saimniekus. Aicinām nodot šo ziņu tiem, kas varētu uzņemties rūpes par mazo kaķēnu.

“Pēc vakariņām mazliet netīrs deguns un nedaudz miegains skats, bet tas ir vienīgais brīdis, kad iespējams noķert mierīgu,” tā tiek raksturota mazā kaķu dāmīte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šobrīd Pīka gaida māju piedāvājumus. Ja zini kādu, kurš varētu uzņemties rūpes par mīlīgo kaķēnu, padod šo ziņu tālāk vai arī zvani uz 29365315. Palīdzēsim kopā!

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • Katrīna
    0

    Katrīna

    Kur kaķenīte atrodas? Labprāt paņemtu.. :)

    28.05.2016 13:01

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas