Maxima pārdevēja Igaunijā saņem 560 – 600 eiro, stāsta igaunis

0 komentāri

“Ja tu strādāsi Maxima veikalā Igaunijā, alga varētu būt 560-600 eiro mēnesī, bet tad vēl tiek atņemti nodokļi,” jautāts par to, kāda dzīve ir kaimiņzemē Igaunijā, raidījumam Bez Tabu stāsta igaunis Lauri.

Savukārt dzīvokļa īre Tallinā izmaksā 400 eiro mēnesī, bet klāt vēl nāk komunālie maksājumi, kas vidēji veido 100 eiro, stāsta Lauri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Igaunijas vidējā darba alga patlaban pārsniedz tūkstoš eiro mēnesī, kamēr Latvijā tie nav pat 800 eiro.

Jau ziņojām, ka 2015. gadā Latvijā vidējā alga ir 785 eiro. Kā liecina Finanšu ministrijas prognozes, nākamo trīs gadu laikā bruto ienākumi latviešiem pieaugs par 160 eiro jeb vidēji 8% gadā, sasniedzot 943 eiro 2018.gadā.

Lai sasniegtu Igaunijas algas, Latvijas ekonomikai esot jāaug trīs reizes straujāk nekā šobrīd.  Tāpat esot jāstrādā čaklāk, kāpinot produktivitāti, tikmēr saka eksperti.

Jau ziņojām, ka raidījums Bez Tabu par dzīvi kaimiņzemē iztaujāja igauni Lauri, kurš bieži viesojas Latvijā, kā arī vairākus latviešus, lai noskaidrotu – vai tiešām Igaunijā viss ir labāk nekā pašu mājās? Visus secinājumus lasi šeit!

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas