Maxima atdāvinājusi Rīgai lielāko daļu īpašuma Zolitūdes traģēdijas vietā

0 komentāri

Rīga savā īpašumā ieguvusi lielāko daļu nekustamā īpašuma, kas atrodas nelaimes vietā Zolitūdē un plāno to pārņemt pilnībā, lai tur ierīkotu piemiņas vietu.

Rīgas dome abiem nekustamā īpašuma Priedaines ielā 20 kopīpašniekiem – ar Maxima saistītajai firmai Tineo un attīstītājam Homburg Zolitude – piedāvāja to samainīt ar kādu pašvaldības īpašumu. Tineo, kam pieder 70% Zolitūdes traģēdijas vietas, izteica piedāvājumu atdāvināt pašvaldībai tiem piederošās daļas memoriāla izveidei traģēdijas upuru piemiņai. Līdz ar to Tineo minēto nekustamo īpašumu pašvaldībai ir atdāvinājis. Dome tagad tur plāno ierīkot piemiņas vietu, kurai gan būs pagaidu statuss. Pagaidu statusu piemiņas vieta zaudēs brīdī, kad Rīgas dome savā īpašumā iegūs visu traģēdijas teritoriju. 30%, ieskaitot nepabeigto dzīvojamo ēku, joprojām pieder SIA Homburg Zolitūde.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas