Māte pamet pašas bērnus un aizbrauc ”meklēt laimi”… Puikas un tētis lūdz palīdzību!

60 komentāri

Neapskaužamā situācijā ir nonācis tētis Romāns ar saviem trim dēliņiem. Viņus pameta mamma, devusies laimes meklējumos uz Rīgu. Diemžēl arī iepriekš neizrādīja rūpes par savu ģimeni, vairāk interesēja pašas dzīve un labklājība. Palīdzēsim grūtībās nonākušajiem!

Kā vēstīts Labdarības lapas vietnē Facebook ģimene ir saņēmusi apģērbu, apavus, sadzīves lietas, pārtiku, higiēnas lietas. Un tikai pēc sūtījuma saņemšanas Romāns noticēja, ka pasaulē ir labi cilvēki, kuri tiešām palīdzēs, tikai tāpēc, ka jūt līdzi un ar sirdi jūt, ka kādam iet daudz grūtāk un nav paveicies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Paldies Romānam, ka sadūšojās un savu dēliņu dēļ ir gatavs lūgt cilvēku atbalstu. Romāns strādā vietējā saimniecībā, mēneša ienākumi 240-250 eiro. Bērnu pabalsti tiek skaitīti mātes kontā, no kuriem bērni nesaņem neko. Apstākļi, kādos spiesta dzīvot minētā ģimene, ir neapskaužami…

Foto

Nedēļas nogalē mazākajam puisītim Damianam bija gada dzimšanas diena, bet mamma pat neatbrauca apciemot. Lielākie dēli ir Kristians (5 gadi) un Dominiks (3 gadi). Abi apmeklē dārziņu.

Lai kaut nedaudz celtu jaunā vīrieša pašapziņu un uzlabotu bērniem dzīves apstākļus, ģimenei nepieciešamas gultas puikām, kāds skapis, plaukts, kumode. Veļasmašīna ir salūzusi.

Romānu ir iespējams sazvanīt pa tālruni 29891836, bet kontakttālrunis par transportu: 20069763.

60 komentāri

TOP komentāri

 • Laimdota Vištarte - Leimante
  +12

  Laimdota Vištarte - Leimante

  Tur kaut kas nav tīrs - vai tad mamma aizbrauca ar visu skapi, gultām utt., ja uzreiz to nav? Varētu saprast, ja trūkst pārtikas, aukļu vai kā cita. Bet kāds te sakars ar gultām? Kā bija pirms mammas aizbraukšanas, tā arī ir tagad. Protams, ja vajag, jāpalīdz, un labi, ka cilvēki atsaucas, tomēr saistību ar mammas kārtējo pazušanu šeit neredzu.

  08.02.2016 21:30

 • Tetis
  +11

  Tetis

  Esmu vientuļais tēvs un arī manu bērnu māte aizbrauca peļņā un neatgriezās. Nu un! Ej uz tiesu pieprasi alimentus nokārto aizgadniecibu, strādā un dzīvo tālāk!! Viss paša rokās!

  09.02.2016 13:09

 • Sss
  +10

  Sss

  Nesaprotu kur problema. Kadel netiek iets uz barentiesu un nokartots pabalsts uz tevu? Ta vieta saucama mate tere naudu, kas ir berna uzturesanai. Un tak nav maza nauda menesi 172euro par jaunako bernu. A tevs neko nedara lai sanemtu vins naudu.

  Otra lieta ko pamanu bildes, ka maju satirit jau var tur nav vajadziga palidziba katram ir rokas. Topasu gultasvelu var nonemt un nevartities ar drebem, edienu pa to. Redzams ka spilveni, sega ir melni no ta ka netirs ir. Ta vot sakers kadas nesmukas slimibas,kaites no netiribas.

  Un vispar vai tiesam visur jaievieto so bernu bildes. Vaitiesam jataisa kauns pa visu pasauli.

  08.02.2016 22:23

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas