Mangaļsalas molu pārņēmuši reņģu tīkotāji

0 komentāri

Mangaļsalas mols ir visnotaļ populāra pastaigu vieta, kur sastopami arī makšķernieki. Taču šodien tur redzama netipiska aina – teju kā kaiju bars to apsēduši simtiem makšķernieku, kas akurāti, sāns pie sāna izvietojušies visa mola garumā. Iemesls – esot sācies reņģu nārsts, zivis ķeroties kā trakas!

Kā ziņo Bez Tabu korespondents, reņģes ķeroties teju uz plika āķa – makšķernieki iemet un vel ārā, un uz kāda no āķiem noteikti būs reņģe. Zivis ķeroties tik ļoti, ka makšķernieki atbraucot, ātri vien saķerot spainīti ar zivīm un dodas prom. Viņu vietu pavisam drīz aizņem tikko atbraukušie makšķernieki, kuri arī nevar sūdzēties par lomu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Daļa makšķernieku ieradušies ar visām ģimenēm – bērni tētiem palīdz vilkt ”lielo zivi”, savukārt mammas, sievas, draudzenes pagatavo kādu sviestmaizi.

Skaties.lv piedāvā fotogaleriju mola Mangaļsalas mola!

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas