Mamma lūdz cilvēku palīdzību, lai pārvestu mājās Lielbritānijā mirušo dēlu

0 komentāri
Mamma lūdz cilvēku palīdzību, lai pārvestu mājās Lielbritānijā mirušo dēlu
FOTO: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Tukumnieks Sandis Vīksna februāra vidū bija devies darba meklējumos uz Lielbritāniju un apmeties pie sava bērnības drauga. 26. februārī, pārnācis no darba, draugs Sandi dzīvoklī atradis mirušu.

Sandim šomēnes būtu palikuši 43 gadi. Pēdējos gadus viņam bija nopietnas veselības problēmas, kas skāra plaušas un vēlāk arī sirdi. Smago saslimšanu dēļ viņam bija piešķirta 2. invaliditātes grupa. Sanda mamma domā, ka pēkšņās nāves cēlonis ir tieši sliktais veselības stāvoklis, jo viņš sūdzējies par apgrūtinātu elpošanu.

Sandis dzīvoja pie savas mammas, invaliditātes dēļ bijušas grūtības atrast darbu, izticis no invaliditātes pabalsta. Savu ģimeni Sandis neizveidoja, taču viņam ir 2 pusaugu bērni. Viņa mamma Mārīte saka, ka dzīvē gājis visādi, bet abi kopā ar dēlu cīnījušies ar visām problēmām un grūtībām. Arī mamma pēdējos gadus smagi slimojusi un pārcietusi divas operācijas, arī viņai ir invaliditāte.

Šobrīd Sandi nepieciešams pārvest uz Latviju apbedīšanai. Taču pārvešana izmaksā 2000 eiro. Šādu līdzekļu nav ne Sanda mammai, ne māsai.

Sanda mamma lūdz cilvēku palīdzību, lai pārvestu dēlu mājās, atvadītos un apglabātu dzimtenē.

Ziedot varat portālā Ziedot.lv!

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas