Mamma: Jo kritiskāks ir slimnieka stāvoklis, jo ciniskāka ir valsts attieksme

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Tikko savākta nauda Dāvja Januša ārstēšanai, un atkal – klāt kārtējā ziedojumu akcija smagi slimiem bērniem. Šāda prakse rāda, kas slimo bērnu veselība nav Latvijas valsts prioritāte. ” Man ir skarba dzīves pieredze, secinājums ir ļoti vienkāršs, jo kritiskāks ir slimnieka stāvoklis, jo ciniskāka ir valsts attieksme pret šo cilvēku. Es zinu, cik tas ir diskriminējoši, jo slimo bērnu aprūpe ir pieejama tikai Rīgā. [..] Mediķi brauc pie mums, bet viņi vāc ziedojumus degvielai,” tā šovakar LNT raidījumā Dombura studija, komentējot šā brīža situāciju, norādīja smagi slima bērna mamma, ziedojumu saņēmēja, Inese Belicka.

Raidījuma gaitā vairākkārt tika akcentēts tas, ka Latvijā veselības aprūpe ir diskriminēta. Smagi slimajiem bērniem ārsti pieejami tikai Rīgā. Aktuāls jautājums, kāpēc tā, un ko darīt tiem vecākiem, kuri dzīvo ārpus Rīgas.

”Vecākam jāzvana ārstam, ja slimam bērnam izkrīt kāds orgāns, tie nav šausmu stāsti, tā ir ikdiena,” raidījuma gaitā atzina Inese Belicka.

Labklājības ministrs Uldis Augulis raidījuma gaitā solījās noskaidrot, kāpēc šāda situācija ir radusies.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas