Mālpilī glābēji dodas palīgā govij Pogai, kas iekritusi akā

0 komentāri

Ne tikai cilvēku starpā tiek risinātas mīlas lietas un sāpīgi konflikti. Izrādās, – arī govis cīnās par savu teritoriju un mīļotā uzmanību. Vakar rīta pusē Mālpilī kāda govs vārdā Poga pēc konflikta ar kaimiņu aploka dāmu iekrita trīs metrus dziļā akā.

Poga ar numuru 112 – tas nav nekāds glābēju īpašais trauksmes zvans. Tā ir parasta lauku raibaļa – gotiņa ar šādu vārdu un kārtas numuru. Tieši 112 Poga vakar pēc skaidrošanās ar kaimiņu aploka govi, ielaužot vāku, ievēlās trīs metrus dziļā akā un nespēja no tās izkļūt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pamanot, ka Poga pazudusi, pirmais sācis uztraukties saimnieks un ātri vien bezpalīdzīgā stāvoklī esošo dzīvnieku atradis. Saprotot, ka pašam nav tādas tehnikas un iemaņu dzīvnieku glābšanā, fermas īpašnieks palīgā saucis glābējus. Siguldas ugunsdzēsējiem bija ko palauzīt galvu.

Glābšanas operācija ilga aptuveni trīs stundas. Govs, protams, bijusi satraukta, bet glābējiem nepretojusies, acīmredzot saprotot, ka puiši tikai vēlas palīdzēt.

Skaties foto:

Jāpiebilst, ka līdzīgi gadījumi, kad glābēji palīdz mājdzīvniekiem ārkārtas situācijās, notiek visai bieži. Piemēram, vakar glābēji steigušies uz Valkas novadu, kur govs bija iestigusi purvainā grāvī.

Savukārt vienu no spilgtākajiem glābšanas operācijām Degpunktā komandai izdevās iemūžināt 2013. gada augustā. Netālu no Olaines kādā saimniecībā pēc pērkona negaisa bija pazudusi govs un stresā skrienot iekritusi kādā akā.

Skaties video:

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas