Maestro Raimonds Pauls, Kristīne Opolais un suitu sieva saņem Triju Zvaigžņu ordeni

0 komentāri

Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadienā Valsts prezidents Raimonds Vējonis pasniedza  augstākos valsts apbalvojumus – Triju Zvaigžņu ordeni, Viestura ordeni un Atzinības krustu.

Triju Zvaigžņu ordeni par nopelniem kultūrā, spilgtu māksliniecisko ieguldījumu akadēmiskajā un populārās mūzikas žanrā, kā arī teātra un kino mūzikā saņēma maestro Raimonds Paulas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Starp apbalvotajiem ar Triju Zvaigžņu ordeni ir arī operdziedātāji Aleksandrs Antoņenko un Kristīne Opolais, pianists un Mūzikas akadēmijas profesors Sergejs Osokins, Latvijas Lauksaimniecības universitātes rektore Irina Pilvere, etnogrāfiskā ansambļa Suitu sievas dalībniece Marija Steimane un ar valsts apbalvojumiem novērtēts arī daudzu citu cilvēku devums Latvijai.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas