Mācību misijā Mali atrodas septiņi Latvijas karavīri

0 komentāri

Latvijas karavīri, kuri pilda dienesta pienākumus Eiropas Savienības mācību misijā Mali un atrodas šajā valstī, neatrodas galvaspilsētā Bamako, kurā noticis teroristu uzbrukums.

Septiņi Latvijas karavīri veic Mali Bruņoto spēku personāla apmācību Kulikoro pilsētā, kas ir aptuveni 60 kilometru attālumā no Bamako.

Latvijas Ārlietu ministrijas rīcībā nav informācijas, ka Mali šobrīd uzturētos kādi citi Latvijas valstspiederīgie. Ministrija pašlaik gan vēl mēģina apzināt tūrisma aģentūras, lai noskaidrotu precīzu informāciju.

Jau ziņojām, ka teroristi piektdien, 20. novembrī, Mali galvaspilsētā iebrukuši viesnīcā Radisson Blu. Jaunākā informācija liecina, ka teroristu uzbrukumos nogalināti vismaz pieci cilvēki. Karavīri šobrīd ieņem viesnīcu, ziņo ārvalstu mediji.

Vēl piektdienas pēcpusdienā viesnīcā atradās 138 cilvēki – 125 viesi un 13 darbinieki.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas