Linezeru pārcels uz Onkoloģijas centra klīniku; pacienti ir noraizējušies

1 komentārs

Pēc dažiem mēnešiem stacionārs Linezers tiks pārcelts uz Latvijas Onkoloģijas centra jauno Ķīmijterapijas un hematoloģijas klīniku.

Plānots, ka tikko izremontētajās un mūsdienīgi aprīkotajās telpās pacienti saņems labāku ārstēšanu. Taču daļa Linezera pastāvīgo ķīmijterapijas pacientu par pārcelšanos tomēr ir satraukti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Nepatīkami, ka aizsuta prom no šejienes šo slimnīcu. Kaut vai daba vien ir te daudz ko dod tā slimnieka veselībai. Ja paliek labāk, teiksim pavasarī, uz balkona izejot putni daba jau ir klāt,” norāda pacients Teodors Everts.

Darbs jaunajā Ķīmijterapijas un hematoloģijas klīnikā ir piedāvāts arī visiem Linezera ārstiem un medicīnas personālam. Taču ne visi ir pārliecināti, ka turpinās strādāt jaunajā vietā.

“Es vēl domāju. Jo man protams ir ari otrs darbs. Šis man ir tikai papildus darbs. Kā es varēšu to apvienot, jo sanāks man tagad drusku tālāk viena darba vieta no otras. Kā es tur veikšu tos pārbraukumus. Vai es paspēšu,” stāsta onkoloģijas māsa Rita Turauska.
Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas vadība gan uzsver – pārcelšanās uz Onkoloģijas centru ir pacientu interesēs, jo tur būs mūsdienīgs aprīkojums. Bet galvenais ieguvums būs multifunkcionālā ārstēšana, kur viss ir vienuviet. Plašāk par gaidāmajām izmaiņām un to, kas notiks ar veco Linezera slimnīcas ēku, stāstīsim ziņās astoņos.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    0

    Nu re

    Ārstēšanas izmaksas, nepārprotami, krietni pieaugs-baram tur vairs neatradīsies vieta.

    13.03.2016 17:36

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas