Līgavas pušķis par 95 eiro? Tādas mēdz būt Latvijas kāzu izmaksas

0 komentāri

Augusts izsenis uzskatīts par kāzu laiku. Šogad šajā mēnesī iesniegti vairāki simti pieteikumu, bet visa gada griezumā jāvārdu viens otram jau sacījuši divarpus tūkstoši pāru.  Šā gada tendence kāzām – tās svinēt brīvā dabā un būt ļoti prasīgiem pret organizētājiem. Cik tad īsti izmaksā iestūrēšana laulības ostā?

Daniela un Edijs salaulājās vasaras sākumā. Pāris uzreiz zināja, ko grib redzēt un izbaudīt savās  kāzās. Abi jaunlaulātie vēlējušies, lai laulību reģistrē nevis Dzimtsarakstu nodaļas telpās, bet skaistā vietā dabā. Tādu arī izdevās sameklēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šādas vēlmes – padarīt savu kāzu dienu par īpašu un neordināru – izvēlas lielākā daļa līgavu un līgavaiņu, kuri šovasar pieņēmuši lēmumu precēties, stāsta aptaujātie kāzu aģentūru pārstāvji. Daudzās no tām šobrīd notiek gatavošanās vairākām kāzām vienlaikus.

Vidēji kāzas, kuras organizē aģentūras, izmaksā 10 000 līdz 20 000 eiro, un cenas kāzu industrijā ir diezgan augstas. Piemēram, līgavas pušķis vidēji maksā 95 eiro, fotogrāfa pakalpojumi izmaksās 500 līdz 1000 eiro,  ziedu noformēšana – 500 līdz 800 eiro, mūziķi līdz 2 tūkstošiem. Budžeta kāzas ir tādas, kas maksā 3 000.

Taču viena tendence gan iet zudumā. Ja vēl pirms pāris gadiem līgavas un līgavaiņi diezgan bieži laulājās ārpus Latvijas un oficiāli laulību reģistrēja kādā eksotiskā zemē, piemēram, Maurīcijā  vai Jamaikā, tad šogad daudz biežāk svin kāzas radu un draugu pulkā tepat dzimtenē.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas