Liepājas tiesas spriedums ir adekvāts, uzskata izmantotās meitenītes advokāte

6 komentāri

Skandalozajā pedofilu lietā iesaistītie ir iepazīstināti ar Liepājas tiesas spriedumu, kurā tēvs un dēls sodīti ar piespiedu darbu par mazgadīgās pavešanu netiklībā.

Pagaidām vēl nav skaidrs, vai meitenītes aizstāvji spriedumu pārsūdzēs. To var izdarīt cietušās advokāte, Liepājas bāriņtiesa vai prokuratūra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lietas prokurore spriedumu pagaidām nekomentē, savukārt bāriņtiesa un meitenītes advokāte norāda, ka spriedums kopumā ir argumentēts un pamatots. To varētu pārsūdzēt, ja tam piekritīs bērna audžuvecāki, kuri kopā ar cietušo meiteni dzīvo ārzemēs.

Meitenītes advokāte iepriekš prasīja apsūdzētajiem piemērot nosacītu ieslodzījumu, bet tiesa nolēma viņus sodīt tikai ar piespiedu darbu, kas izraisīja sašutumu sabiedrībā un arī vērienīgu piketu pie Liepājas tiesas ēkas. Lēmumu, vai spriedumu pārsūdzēt, pilsētas bāriņtiesa un cietušās advokāte pieņems desmit dienu laikā.

Skaties video:

6 komentāri

TOP komentāri

 • Linda
  +7

  Linda

  Nja,tas adekvatais sods ir interesanta paradiba,ja ta piesmietu necienitas advokates un necienitas tiesneses meitu,tad navessods butu par maz,bet svesam bernam piespiedu pseido darbastundas par daudz....:((
  Gatava mistika.

  20.07.2015 18:33

 • Māra
  +6

  Māra

  Atbrīvot no darba tādu neadekvātu tiesnesi un prokurori, bet tiem kuli nost un cietumā.

  20.07.2015 19:03

 • oomīte
  +2

  oomīte

  Aploksne smagāka par sirdsapziņu, noteikti jau valsts apmaksāts advokāts kas nespēj aizstāvēt bērnu, visus jūs vienā maisā, visi jūs runājat vienā valodā, un tas noklusīs un šādi darboņi turpinās kropļot cilvēku dzīves, nozog maku ietupina uz 5 gadiem, bet neaizsargātam bērnam var pāri darīt piespriežot kasīt lapas....murgs, ne tiesīga tiesa.

  20.07.2015 22:28

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas