Liepājas metalurga nedienas: vērtēs veidus, kā atgūt valsts naudu

0 komentāri

Rūpnīca Liepājas metalurgs, kas valstij ir parādā 60 miljonus eiro, ar tās pašreizējiem akcionāriem darbu atsākt nevar.

Tā otrdien, 17. maijā, pēc valdības sēdes, kurā izskatīts ziņojums par situāciju rūpnīcā, atzina ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V). Spriest par turpmāko rīcību, lai atgūtu naudu, valdība plāno nākamnedēļ.

“Mēs konstatējām, ka šīs te sarunas ir kļuvušas neproduktīvas, pašam uzņēmumam KVV Liepājas metalurgs nepārprotami ir maksātnespējas pazīmes un tie KVV piedāvājumi nav tādi, kas nodrošinātu uzņēmuma tālāko darbību. Šinī brīdī mēs neredzam, ka pie pašreizējā akcionāru sastāva rūpnīca varētu atsākt savu darbību,” norāda Ašeradens.

Viņš gan atturējās sniegt plašākus komentārus par turpmāko rīcību saistībā ar augstu ārvalstu investīciju strīda risku. Vienlaikus ministrs šodien oficiāli apstiprināja informāciju, ka Ukrainā aizturēts Liepājas metalurga akcionāra KVV Liepājas metalurgs līdzīpašnieks Jevgēņijs Kazmins. Latvijai gan neesot zināmi Kazmina aizturēšanas iemesli. Ukrainas kompānija KVV Group tikmēr kategoriski noliedz Kazmina iesaistīšanos separātisma finansēšanā Ukrainā vai jebkādās citās kriminālās darbībās.

Video

Plašāk par šo un citiem svarīgiem tematiem – LNT Ziņās plkst. 20.00!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas