Liepājas lidosta sāk atkal uzņemt lidmašīnas

0 komentāri

Pēc ilgāka klusuma perioda lidmašīnas šodien atsāks uzņemt Liepājas lidosta. Pagaidām šāda iespēja būs mazajiem privātajiem un arī militārajiem lidaparātiem, bet septembrī iecerēts lidostu atvērt arī komerclidojumiem.

No ceturtdienas, 26. maija, lidojumus varēs veikt katru dienu no plkst. 9.00 līdz 20.00, un, kā stāsta lidostā, tiek gaidītas gan pilotu skolas, gan arī kaimiņvalsts Lietuvas lidotgribētāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt, lai veiktu komerclidojumus, ir jāpabeidz sertifikācijas process, ko plānots izdarīt līdz šā gada 20. septembrim. Tad arī būs skaidrs, vai izdosies nezaudēt projektā izmantoto Eiropas Savienības finansējumu aptuveni astoņu miljonu eiro apmērā.

Foto

Aktīvāka darbība Liepājas lidostā bija vērojama laikā no 2006. gada līdz 2008.
gadam, kad lidojumus uz vairākām pilsētām veica aviosabiedrība airBaltic.

Savukārt pagājušā gada rudenī tika pabeigta lidostas rekonstrukcija. Tās gaitā veikta skrejceļa virskārtas renovācija, kā arī nomainīts apgaismojums, lai palielinātu iespējas uzņemt gaisa kuģus arī nelabvēlīgos laikapstākļos.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas