Liepāja ir galvaspilsēta, bet Rīga – province… Šis video tev parādīs, kāpēc!

33 komentāri

Rīga ir visas valsts vizītkarte, taču, iebraucot tajā no Kurzemes puses, pārņem sajūta, ka esi nokļuvis nevis Latvijas galvaspilsētā, bet gan kādā aizmirstā nostūrī…

Pēc būtības par savu ielu un ceļu sakoptību jārūpējas pašvaldībām un to vadītāju rokās jābūt visiem instrumentiem, lai vismaz nopļautu zālienu ceļmalās. Kā zināms, Liepājā mēra amatā ir Uldis Sesks, bet Rīgā – Nils Ušakovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tviterī publiskotajā videomateriālā salīdzināti autoceļi, iebraucot Liepājā no Rīgas puses un Rīgā no Liepājas puses. Ja Vēju pilsētā šoferus no Rīgas puses sagaida kopts zāliens un ceļmalas, tad galvaspilsētā, iebraucot no Kurzemes, paveras diametrāli pretējs skats.

Video

33 komentāri

TOP komentāri

 • Kristaps Liepa
  +12

  Kristaps Liepa

  Ta ir patiesiba.
  Liepaja ir daudz daudz sakarigaka par Rigu. Daudz mazak krievu. Un neviens no viniem pie teiksanas, tas arii izskaidro to kapeec taa.
  Rigai noteikti ir potencials but skaistakai, bet realitatee loti nolaista pilseta

  31.05.2016 08:58

 • Christian
  +9

  Christian

  Nu tad Nilam jabrauc majas un jālaiž vieta kads ar galvu kas maces pareizi izplanot bužeta pielietošanu.

  31.05.2016 05:48

 • Madars Markus-Narvils
  +9

  Madars Markus-Narvils

  Toties Rīgai ir 12 x lielāks budžets... bet 5x lielāka teritorija... spriediet paši... man sanāka, ka vairāk nekā 2x Rīga ir nesaimnieciskāka kā Liepāja!

  30.05.2016 18:32

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas