Lielvārdes aviācijas bāzē NATO karavīri godina karos kritušos

0 komentāri

Nacionālo bruņoto spēku Gaisa spēku aviācijas bāzē Lielvārdē šodien ar atceres brīdi NATO karavīri pieminējuši Pirmā pasaules kara beigu gadadienu, godinot gan Pirmajā, gan Otrajā pasaules karā kritušos.

Ceremonija sākās ar divu minūšu klusuma brīdi. Godinot kritušos, NATO karavīri pie apģērba piesprauda sarkanas magones un sarkanbaltsarkanās lentītes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirmā pasaules kara beigu gadadiena parasti tiek godināta novembra otrajā svētdienā, un šī piemiņas diena arī plaši zināma kā Magoņu diena, jo šajā dienā kritušos godina, pie apģērba piespraužot mākslīgu sarkanās magones ziedu. Šobrīd šī piemiņas diena kļuvusi arī par brīdi, kurā tiek pieminēti visos 20. gadsimta karos kritušie.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas