Lieliskie laikapstākļi un skaistā Latvijas daba priecē putnu vērotājus

0 komentāri

Šodien daudzi jo daudzi Latvijā jauko un saulaino laiku daudzi izvēlējās pavadīt pie dabas. Daudzviet norisinājās arī putnu vērošanas pasākumi.

Latvijas Ornitoloģijas biedrība putnu vērošanas pasākumus rīko ik pavasari un ik rudeni – šoreiz dabas draugiem paveicies ar lieliskiem laika apstākļiem, kas ļāva redzēt lielu skaitu dažādu putnu sugas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Putnu vērošanas pasākumi šoreiz piesaistījuši daudz interesentus. Dienas gaitā tiek apmeklētas vairākas vietas. Bruņojoties ar binokli un pacietību ir iespējams redzēt daudzas putnu sugas.

Putnu vērošana šodien notiek vismaz 25 vietās Latvijā, un par rezultātiem tiek ziņots ornitologu biedrībai, kas apkopo datus par novērotajām putnu sugām un aptuveno skaitu. Putnu vērošanas pasākumi notiek arī citās Eiropas valstīs.

Foto:

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas