Lielākās drošības naudas, kas Latvijā samaksātas par aizturētajiem

3 komentāri

2. Nodokļu izkrāpšanā apsūdzētais Zaicevs – 284 tūkstoši

2/10

Drošības nauda ir alternatīvs procesuālais līdzeklis apcietinājumam, un tā tiek zaudēta, ja tiek pārkāpti atbrīvošanas nosacījumi. “Drošības naudas apmēru nosaka procesa virzītājs, ievērojot noziedzīga nodarījuma raksturu un ar to radīto kaitējumu, personas mantisko stāvokli, kā arī likumā paredzētā soda veidu un mēru,” paredz likums. Drošības nauda nonāk valsts kasē.

Līdzšinējais rekordists starp amatpersonām Štrams – 113 829 eiro

LETA

LETA

Kādreizējais Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktors Vilnis Štrams pret iespaidīgo drošības naudu no apcietinājuma tika atbrīvots 2008. gadā. Viņš uz apsūdzēto sola sēdās par vairākām epizodēm, kas saistītas ar kukuļa prasīšanu un ņemšanu apmaiņā pret dažādu būvniecības ieceru īstenošanu.

2. Nodokļu izkrāpšanā apsūdzētais Zaicevs – 284 tūkstoši

2/10
3 komentāri

TOP komentāri

 • dadzis
  +2

  dadzis

  Kāds laika periods tiek lēsts kad ilgo tiesu procesus valsts rīkojas ar iemaksāto drošības naudu... kā bankas noteiktos procentus sadala nevis naudas īpašnieks bet tās turētāja banka...

  16.10.2015 23:58

 • Lize
  +2

  Lize

  a kur tie tūkstoši paliek? valsts kasē un viss vai pie "labas uzvedības" tiek atdota tiem izlaistajiem?

  16.10.2015 13:06

 • aligorija
  +1

  aligorija

  Likums nosaka, pēs likumīgā spēkā stājušos sprieduma naudu atmakaā iemajaātajam....interesantākais tas ka valsts iespējams mākslīdi ildzina tiesas procesu lai šo naudu varētu apgrozīt....b

  17.10.2015 00:00

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas