Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju neatbalsta mazo skolu slēgšanu

0 komentāri

Mazā skolēnu skaita dēļ Latvijas pašvaldības ar Izglītības un zinātnes ministriju vienojušās par 11 mazo skolu slēgšanu nākamgad.  Tas nepieciešams, lai sakārtotu Latvijas skolu tīklu. TNS pētīja, kā šo lēmumu vērtē iedzīvotāji.

Trešā daļa (33%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā skolu slēgšanu un skolu tīkla sakārtošanu vērtē pozitīvi. Tikmēr vairāk nekā puse (58%) aptaujāto to vērtē negatīvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Desmitā daļa (9%) iedzīvotāju nav pauduši konkrētu nostāju šajā jautājumā.

Vēl viens temats ir skolotāju algu jautājums. Vai ministrijai to beidzot izdosies atrisināt līdz mācību gada beigām?

Tikai nepilna desmitā daļa (8%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka Izglītības ministrijai izdosies līdz šī gada jūnijam atrisināt jautājumu par skolotāju atalgojumu.

Absolūtais vairākums (86%) aptaujāto ir pretējās domās un tā neuzskata. 6% iedzīvotāju nav pauduši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas