Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju grib izmaiņas nākamajā koalīcijā

0 komentāri

Lai arī pašlaik izskanējušas versijas, ka nākamā koalīcija varētu daudz neatšķirties no iepriekšējās, lielākā daļa jeb 58% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju domā, ka valdošajā koalīcijā ir nepieciešamas izmaiņas un ka tā ir jāveido citādākā sastāvā.

Tikmēr 27% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju izmaiņas nevēlas, un koalīcijas kodolu vēlas redzēt no tām pašām politiskajām partijām, kuras to veidoja līdz šim.

14% aptaujāto iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Jau ziņots, ka pēc vēlēšanām 12. Saeimā visvairāk mandātu ieguvusi partija “Saskaņa” – 24 deputātu vietas. “Vienotība” jaunajā parlamenta sasaukumā ieguvusi 23 mandātus, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) – 21, nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK – 17 vietas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas