Līdz šim miermīlīgs suns Ķengaragā sakož mazu bērnu

9 komentāri

Ķengaraga iedzīvotāju sirdis bija iežēlinājis kāds suns, kurš dzīvojis būdiņā – daži cilvēki pat nesuši šim suņukam ēdienu. Taču tad suns, kurš tiek raksturots kā mierīgs un tāds, kuru var pat paglaudīt, uzbrucis mazam bērnam, kas gājis garām.

Rezultātā bērnam uzliktas divas šuves, piedzīvots izbīlis, kā arī veiktas piecas potes, kas šādos gadījumos ir nepieciešamas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Suns būdiņā pagalmā Ķengaragā mīt jau vairākus gadus, bet neviens nezina, kas ir saimnieks. Citi zina teikt, ka suns savulaik piederējis netālu dārziņos dzīvojošajiem cilvēkiem, bet tie miruši. Pēc tam, kad saistībā ar uzbrukumu bērnam, izsaukta policija, saimnieks ir atradies, taču neviens no kaimiņiem tā arī īsti nezina – kas ir šis noslēpumainais saimnieks. Zināms vien tas, ka apkārtējo māju iedzīvotāji ik pa laikam nesuši tam ēdienu. Kāds kaimiņš zina stāstīt, ka suns ir mierīgs, iespējams, ka vienu reizi tas esot sakodis kaķi, bet iepriekš cilvēkiem nav uzbrucis nekad.

Rīgas domē atbildīgās amatpersonas skaidro, ka dzīvnieka īpašniekam vai viņa turētājam ir pienākumi – nodrošināt, lai dzīvnieks neapdraud cilvēkus un citus dzīvniekus. Līdz ar to, ja tas ir pilsētas vai ciematos, privātmāju īpašniekiem ir jānogrožo teritorija, lai suns nespētu no tās izkļūt ārā.

Video!

9 komentāri

TOP komentāri

 • Zane
  +3

  Zane

  Vispār jau vajag arī bērniem iemācīt, kā ir jāapietas ar dzīvnieku. Neticēšu, ka bērns "vienkārši gāja garām un suns uzklupa". Tad būtu uzklupis jau iepriekš kādam.

  21.01.2016 09:46

 • Līga
  +3

  Līga

  Suns bez iemesla tā pat vien nekož, jo sevišķi ja nav iepriekš nekad to darījis. Izvērtējot pirmās dažas sižeta sekundes, suns ir visai tramīgs un pie svešiem vispār neiet.
  Piekrītu, ka sunim vienam tā nav īstā vieta un kautkā ir jārisina jautājums. Ceru tas bērns apzinās, ka vairāk vai mazāk ir parakstījis sunim nāves spriedumu, malacis bērns....

  21.01.2016 09:17

 • Anita
  +1

  Anita

  Diemžēl nedzīvoju Rīgā! Paņemt suni nevaru, jo mājās jau 3 kaķi. Saliku palīgā saucienus facebook un draugu domubiedru grupā. Ļoti ceru, ka padodot informāciju tālāk, mēs visi kopā varētu atrast sunim jaunas mājas. P.S. Domāju, ka patversme gan nederētu.

  20.01.2016 19:38

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas