Līdz pirmdienai būs slēgts Siguldas gaisa vagoniņš

0 komentāri

Siguldas gaisa vagoniņš būs slēgts uz pārbaudes laiku līdz pirmdienai. Šajā laika posmā  netiks pārvadāti ne pasažieri, ne arī rīkoti lēcieni ar gumijām.

Trošu ceļa apsaimniekotājs Latvijas Gumijlēcēju klubs skaidro, ka vagoniņš ar divpadsmit pasažieriem Krimuldas stacijā sestdien sasvērās pa 45 grādiem datorsistēmas kļūdas dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Neatkarīgo ekspertu izvērtējumu pieprasa Patērētāju Tiesību aizsardzības centrs un Siguldas novada dome. To paredz arī bīstamo iekārtu likums.

Atgādinām, ka sestdienas vakarā divpadsmit pasažieri bija spiesti izsist vagoniņa logu un atspiest durvis, lai no tā izkļūtu, pēc tam kad Krimuldas stacijā tūlīt pēc braukšanas uzsākšanas tramvajiņš pamatīgi sasvērās.

Vagoniņa īpašnieks pasūtīs inženiertehniskos risinājumus, lai līdzīgas kļūmes neatkārtotos.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas