Līdz pavasarim atliek “nolikto atslēgu principa” ieviešanu

1 komentārs
Līdz pavasarim atliek “nolikto atslēgu principa” ieviešanu
Foto: walknboston/Flickr

Saeima šodien otrajā, galīgajā, lasījumā pieņēma grozījumus Maksātnespējas likumā, kas nosaka līdz nākamā gada 1. martam pārcelt tā dēvētā nolikto atslēgu principa ieviešanu.

Parlaments 25. septembrī pieņēma grozījumus Maksātnespējas likumā, kas paredz ieviest “nolikto atslēgu principu”, kas būtu attiecināms uz tiem gadījumiem, kad parādnieka maksātnespējas procesā tiek pārdots parādnieka mājoklis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šos grozījumus asi kritizēja bankas, paziņojot, ka tie sadārdzinās kredītus un to dēļ komercbankas vairs nevēloties iesaistīties valsts iecerētajā atbalsta programmā mājokļa iegādei ģimenēm ar bērniem. Valsts prezidents šo likumu izsludināja, tomēr neraksturīgi asi kritizēja pieņemtās izmaiņas un aicināja meklēt risinājumus, kas jāizdara līdz nākamā gada sākumam.

Arī valdošās koalīcijas politiķi pauduši, ka nepieciešams strādāt pie likuma grozījumiem, lai šo banku un Valsts prezidenta Andra Bērziņa asi kritizēto principu padarītu no obligāta par izvēles iespēju. Tomēr koalīcija pie šī jautājuma risināšanas plāno ķerties janvārī.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Dainis
    0

    Dainis

    Musu valsti,lielakie laupitaji ir bankas,jo vini vienigie spej ietekmet valdibas darbu. Bez tam,vini izdod savus likumus,kurus Saeima ir spiesta pienemt,jo visiem valdiba ir kaut kadi paradi,uz izdevigakiem procentiem neka mirstigajiem. Bankas ir lielakie slepkavas un teroristi pasaule,kuras visi neieredz,bet vienmer esam no tam atkarigi,jo vinas regule visas valdibas un likumus, ka tam izdevigi.

    18.12.2014 13:42

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas