Līdz ar jauno ekonomikas ministru notiks “kadru maiņa” arī ostu pārvaldēs

0 komentāri

Mainās vara valdībā, mainās arī ierēdņi partijām svarīgos amatos. Valdība otrdien lems par izmaiņām ostu pārvaldēs.

Kā secina laikraksts Diena – ministri izvēlas sev uzticamus valsts pārstāvjus Rīgas ostas valdē, Ventspils ostas valdē, kā arī Liepājas speciālās ekonomiskās zonas valdē. Tajās līdz šim darbojās iepriekšējās vadības ekonomikas ministra, satiksmes ministra un finanšu ministra deleģētie pārstāvji, bet šo nozaru vadībā tagad ir citu partiju ministri.

Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens no Vienotības uz Rīgas brīvostas valdi izvirzījis Valmieras domes priekšsēdi Jāni Baiku no reģionālās partijas Valmierai un Vidzemei. Pēc Ašeradena sacītā – tas notiekot labas pārvaldības gaismā.

Finanšu ministre Dana Reizniece Ozola, kura ir Zaļo un zemnieku savienības pārstāve, Ventspils ostas valdē deleģē sava biroja vadītāju Ringoldu Beinaroviču. Rīgas ostas valdē Finanšu ministriju arī turpmāk pārstāvēs valsts sekretāre Baiba Bāne, bet Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju – Baiba Broka no Nacionālās apvienības. Ministri  lems arī par atļaujas došanu izvirzītajiem valžu locekļiem savienot jaunos pienākumus ar jau esošajiem amatiem

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas