Lidojumus uz Šarmelšeihu plāno atsākt jau novembra beigās, apliecina CAA direktors

0 komentāri

Lidojumus uz Ēģiptes kūrortu Šarmelšeihu varētu atjaunot novembra beigās vai decembra sākumā, tā intervijā 900 sekundēm apliecinājis Civilās aviācijas aģentūras (CAA) direktors Māris Gorodcovs.

Civilās aviācijas aģentūra katru dienu sazinās ar drošības iestādēm pašmājās un citās valstīs. “Tiklīdz uzzinājām par teroraktu Parīzē, uzreiz sazinājāmies ar drošības iestādēm, noskaidrojām jaunāko informāciju un visi skrējām uz darbu,” piektdienas notikums atminas Gorodcovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pagaidām viņa rīcībā nav informācijas par to, ka avionozare teroraktu dēļ varētu būt apdraudēta, tomēr pie tik saspringtas situācijas, kad terorakti notiek viens pēc otra, nav garantiju, ka šajā jomā nekas nenotiks, apliecina Civilās aviācijas aģentūras direktors.

Terorakti gan ir likuši pārskatīt avionozarē pastāvošo kārtību, un paredzams, kas situācija mainīsies. Īpaši tas attiecas uz pastiprinātas kontroles ieviešano trešo valstu lidostās, skaidro Gorodcovs. Viņš norāda, ka lidojumus uz Ēģiptes kūrortu Šarmelšeihu varētu atjaunot novembra beigās vai decembra sākumā.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas