Lidmašīnās neļauj ienest brīnumsvecītes

0 komentāri

Lidostā Rīga no pasažieru bagāžām masveidā tiek izņemtas brīnumsvecītes. Braucot svētku brīvdienās uz ārzemēm, cilvēki ļoti bieži tās ņem līdzi ceļojumā.

Taču jāatceras, ka brīnumsvecīte tiek kvalificēta kā ugunsnedrošs priekšmets, kuru ienest uz gaisa kuģa klāja ir aizliegts. Tas ir rakstīts arī noteikumos par to, ko drīkst pārvadāt lidmašīnā, ko nē. Neskatoties uz to, katru gadu lidostas darbinieki sastopas ar brīnumsvecīšu problēmu, kuras nākas izņemt no daudzu pasažieru bagāžām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lidostas Rīga pārstāve Sarmīte Rinmane:
Tas, ar ko mēs šobrīd sakaramies, jau visu decembri ir problēma tāda, ka cilvēki nezin, ka ne reģistrētajā, ne rokas bagāžā nedrīkst pārvadāt brīnumsvecītes. Un tādēļ mēs to uzsvērām, lai nesabojātu svētku prieku, ka cilvēks nav to zinājis, un viņam tas diemžēl ir jāatstāj šeit.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas