Lepnajā kūrortpilsētā Jūrmalā “parastiem” iedzīvotājiem nevar salabot ietves

0 komentāri

Kūrortpilsētas Jūrmalas Plūdu ielas namu iedzīvotāji jau trīs gadus gaida, kamēr viņiem sakārtos ietves, – pagaidām tādu nav vispār, un tas apdraud arī drošību, nerunājot nemaz par ērtumu.

Plūdu ielai Jūrmalā dots ļoti atbilstošs vārds, jo, līdzko uzlīst lietus, ielu pārņem ūdens. Nesen tai uzlikts jauns asfalts, taču gājēju ietves nav atjaunotas. Ik gadu tiek solīts, ka ietves sakārtos nākamgad, un tā katru vasaru. Tāpat arī šovasar solīts, ka “nākamgad” ietves būšot. 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr cilvēki no apkārtnes Plūdu ielu apciemo, lai uz blakus esošo bērnudārzu vestu savas atvases, kas pašiem šīs ielas iedzīvotājiem rada pamatīgas raizes. Savukārt kāda kundze stāsta, ka viņas mazdēls – invalīds – ratiņkrēslā nevar tik lejā pa durvīm. Arī šis jautājums nav sakārtots.

Tikmēr tā vietā, lai sakārtotu ietves, Jūrmalas dome radusi citu risinājumu – šajā kvartālā liks dzīvojamās zonas zīmes, kas ierobežos ātrumu uz 20 kilometriem stundā, un priekšroka tad būs jādod gājējiem un velobraucējiem. Tad drošības latiņa krietni pacelšoties, sola domes pārstāvji.

Tiesa gan, zeme nepieder pašvaldībai, un tas ir privātīpašums. Taču Jūrmalas dome sola iesaistīties un aktīvi palīdzēt risināt šo jautājumu.

Foto!

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas