Lemjot par bēgļiem, valdībai vajadzēja uzklausīt tautu, dusmojas Mūrniece

0 komentāri

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece paudusi sašutumu par valdības patvaļīgo rīcību, neprasot ne tautas, ne Saeimas deputātu viedokli par to, cik bēgļu un kādā veidā izmitināt Latvijā. Tikmēr iekšlietu ministrs akcentē, ka pašreizējais variants ir labākais, kādu Latvija varēja izcīnīt.

Valsts prezidents, premjere un iekšlietu ministrs ir vienisprātis par pašreizējo virzību bēgļu uzņemšanas jautājumā: tie varētu būt 250 cilvēki, pārsvarā ģimenes no Sīrijas, Irākas vai Afganistānas, kas varētu ātri integrēties Latvijā un atrast šeit darbu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par valdības straujajiem plāniem un attieksmi ir pārsteigta Saeimas spīkere, kura asi kritizē amatpersonas par neieklausīšanos sabiedrībā un Saeimas deputātu viedokļos.

Iekšlietu ministrs akcentē, ka satraukumam nav pamata. Valdība ir rīkojusies strauji, taču pieņēmusi racionālus lēmumus, kas ir valsts interesēs, panākot, ka iepriekš nosaukto 700 bēgļu vietā uzņemam 250.

Nav skaidrs, kur izmitināt bēgļus, kad viņi Latvijā ieradīsies. Visticamāk, viņus izvietos dažādos reģionos, lai neveidotos geto. Salaspils domes priekšsēdētājs pieļauj iespēju, ka pašvaldībā varētu mitināties bēgļi, taču tikai tādi, kas strādā un ir lojāli.

Jāpiemin, ka augusta sākumā pie valdības ēkas būs pikets, kurā nacionāli noskaņoti iedzīvotāji plāno paust sašutumu par bēgļu uzņemšanu Latvijā.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas