Lauztas potītes, ceļgali un rokas – šādas traumas cilvēki gūst uz netīrītajām ietvēm

1 komentārs

Traumpunktos ar šādiem un citādiem lūzumiem ik dienu nonāk vairāki desmiti cilvēku. Rīgas ielās sastaptie iedzīvotāji atzīst, ka viņuprāt ietves ir tik slidenas, ka esot bail iziet no mājām. Situāciju īpaši neuzlabo arī pašvaldības inspektori, kas par ietves netīrīšanu var piemērot sodu.

Krītot cilvēki gūst ne tikai roku lūzumus. Gājēji tik pat bieži traumē potītes, ceļus un citus kāju kaulus. Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā vien ik dienu nonāk līdz pat piecpadsmit cilvēkiem, kuri paslīdot ir lauzuši kādu no ķermeņa kauliem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

LNT ziņu sastaptie rīdzinieki norāda, ka pašlaik pārvietoties pa ietvēm viņuprāt nav droši.

Galvaspilsētas izpilddirekcijas inspektore šogad saņēmusi ievērojami daudz sūdzību no iedzīvotājiem.

Uzturēt Ietves tīrību ir katras ēkas īpašnieka pienākums. Inspektore novērojusi, ka šoziem ir vairāk pārkāpumu nekā iepriekšējos gados.

Rīgā sods par netīrītu ietvi nama saimniekam var sasniegt līdz 350 eiro. Inspektore norāda, ka sodu vajadzētu palielināt, jo namsaimniekiem lētāk esot samaksāt sodu nekā algot sētnieku.

1 komentārs

TOP komentāri

  • ilmārs
    0

    ilmārs

    A varbūt vajadzētu atcerēties, ka nav maija mēnesis. Pats esmu pensionars un nevaru ciest gaudotājus par netīrītām ielām u.t.t..

    13.01.2015 15:02

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas