Latvijas zemi ārzemniekiem? Manabalss.lv savāktie paraksti nonāk līdz Saeimai

0 komentāri

Saeimā sāksies diskusijas, vai ārzemniekiem būtu jāliedz iegādāties zemi Latvijā. Šāda priekšlikuma atbalstam portālā manabalss.lv savākti vairāk nekā 10 000 parakstu.

Iniciatīvu saglabāt lauksaimniecības un meža zemi Latvijas pilsoņu īpašumā, kā arī izbeigt tās iztirgošanu ārzemniekiem 2013. gada nogalē iesniedza politiķis, Zaļo un zemnieku savienības pārstāvis Armands Krauze.

Šis jautājums gan ir saistīts ar Latvijas dalību Eiropas Savienībā, jo līdz ar iestāšanos noteikts, ka zemi Eiropas Savienības pilsoņi un juridiskās personas var iegūt ar tādiem pašiem noteikumiem kā Latvijas pilsoņi. Tāpēc Krauze rosina izsludināt tautas nobalsošanu par šo jautājumu.

Ministru prezidents Māris Kučinskis norādījis, ka Latvija nav ieinteresēta nonākt pie diskusijas par līguma maiņu ar Eiropas Savienību. Tāpēc, viņaprāt, jāmeklē citi veidi, kā varētu atbalstīt Latvijas zemniekus un zemes īpašniekus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas