Latvijas vasaras sekas: iedzīvotāji “laižas” uz siltajām zemēm

0 komentāri

Aukstās vasaras dēļ būtiski pieaugusi Latvijas iedzīvotāju vēlme doties uz siltajām zemēm, turklāt ceļojumi netiek pirkti, piemēram, rudens sezonai, kā tas ir citus gadus. Cilvēki tūrisma aģentūrās bieži ierodas ar vēlmi ceļojumā doties kaut nākamajā dienā.

Laikapstākļi šovasar Latvijas iedzīvotājus nelutina, un to izjūt arī tūrisma operatori. Tiesa gan, šo nozari tas ietekmējis pozitīvi, jo pieaudzis ceļotgribētāju skaits.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šovasar īpaši daudz bijis arī ceļotgribētāju, kuri vēlmi doties uz citām valstīm pieņēmuši pēkšņi, pēdējā brīdī. Ierasti jūlijs ir mēnesis, kad ceļojumu tirdzniecība uz siltām zemēm nevedas un tūrisma operatori samazina cenas. Šogad situācija bijusi citādi.

Par spīti lielajam pieprasījumam, ceļojumu ekspertiem papildu reisi tomēr nav bijuši jāorganizē. Ceļojumu konsultanti novērojuši izmaiņas arī atpūtnieku galamērķu izvēlē. Šogad par 48% audzis pieprasījums ceļojumiem uz Grieķiju, Turcija zaudējusi savu popularitāti, savukārt interese par braucieniem uz Spāniju, Bulgāriju un Itāliju ir nemainīga.

Cilvēku prasības atkarīgas no galamērķa izvēles, bet nemainīgi būtiska Latvijas ceļotājiem esot ceļojuma cena, un daudzi izmanto pēdējā brīža iespējas.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas