Latvijas tilti un ceļi tuvākajos gados sabruks pilnībā. Vai tautas kalpi ieklausīsies būvniekos?

1 komentārs

Autoceļu būvnieki ir pārliecināti, ka pie esošā autoceļu finansējuma kritiskā stāvoklī esošie ceļi un tilti tuvāko gadu laikā sabruks. Būvnieki sagatavojuši 60 šādu objektu apsekošanas aktus, kurus šodien nogādāja Saeimā.

Portfelis, kurā akti atrodas, saglabājies no 80. gadiem – tieši tik ilgi uz šiem ceļiem nav notikuši rekonstrukcijas darbi. Līdzīgi kā budžeta projekta iesniegšana tagad Saeimā tikšot iesniegts arī saraksts ar brūkošajiem ceļu posmiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Būvnieki piedāvā deputātiem kļūt par šo objektu krusttēviem, katram uzņemoties šefību par kādu konkrētu ceļa posmu vai tiltu, kas ir uz sabrukšanas robežas.

“Mēs saprotam, ka šāda bezpersoniska attieksme pret ceļiem nav nesusi nekādu labumu, Saeimai un partijām arī nav nesis labumu, autoceļu fonds tā arī nav atjaunots, tādēļ mēģināsim personificēt šos sliktos ceļu gabalus,” teic Latvijas Ceļu būvētājs valdes priekšsēdētājs Andris Bērziņš.

Ceļu būvnieki cer, ka portfeļa nodošana deputātiem kļūs par ikgadēju tradīciju un, lemjot par līdzekļu piešķiršanu ceļu remontam, liks viņiem justies līdzatbildīgiem par ceļu kvalitāti.

Skaties video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Latiņš
    +1

    Latiņš

    Vismaz valsts budžets un 100 gudro galvu maki pildās no eksplutācijas un ceļu nodokļa!

    28.09.2015 21:21

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas