Latvijas tiesneši vērtē padarīto

0 komentāri

Latvijas tiesnešiem, kuri šonedēļ pulcējās uz savu ikgadējo konferenci, bija par ko runāt – gan to, kā veicies ar pašu pirms četriem gadiem izveidotās tieslietu padomes darbu, gan to, kā uzlabot savu ikdienas darbu rakstot spriedumus.

Tā kā pēdējos gados gana bieži uz atsevišķiem tiesnešiem kritušas aizdomas par tādiem lēmumiem maksātnespējas lietās, kas gandrīz zem ūdens pagrūduši lielus uzņēmumus, Temīdas kalpiem tika doti skaidri mājieni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Godātie tiesneši, Satversmē noteiktā tiesnešu neatkarība nenozīmē, ka tienesis nav atbildīgs par sava darba kvalitāti. Tiesnesis nav privileģēts savās interesēs. Tiesas tiek finansētas no nodokļu maksātāju līdzekļiem un sabiedrībai ir tiesības prasīt, lai tiek nodrošinātas likumā noteiktās prasības un tiesiskās intereses,” uzrunā pauda Saeimas deputāte Ilma Čepāne.

Lai gan ne uz vienu ar pirkstu rādīts netika, vēstījums skaidrs: palieciet neredzīgi uz dažādām iegribām vai maldīgām interesēm. Čepānes kundzei nevar nepiekrist, vārdi ir skaisti un pareiz. Taču, kaut arī viņa pati vēlēšanās nekandidē, toties viņas pārstāvētā partija gan. Turklāt ar lielām ambīcijām turpināt vadīt valsti, šajos vārdos jaušams tāds kā priekšvēlēšanu patoss. Vēl jo vairāk, sabiedrībai labpatiktu no likumdevēja pārstāvja, kurš pēdējos četrus gadus ir vadījis Saeimas Juridisko komisiju, dzirdēt nevis fakta konstatāciju par to, ka viss ir slikti, bet gan kas tieši ir izdarīts, lai nebūtu tā, kā tas diemžēl ir.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas